1. Мармурова колона має висоту 9 м. Який тиск вона чинить на фундамент? 2. Якою є товщина шару

води, що чинить тиск 980 Па?98 балів!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Костя.
1.Дано:
h = 9 м
ρ = 2700 кг/м^3
p - ?
Решение:
p = F/s
F = mg
m = ρV
V = sh
p = ( ρsgh)/s
p = ρgh
p = 2700*10*9
p = 243 кПа

2.Дано:
p = 980 Па
ρ = 1000 кг/м^3
h - ?
Решение:
p = F/s
F = mg
m = ρV
V = sh
p = (ρsgh)/s
p = ρgh
h = p/(ρg)
h = 980/(1000*9.8)
h = 0,1 м
h = 10 см