піднімаючи вантаж по похилій площині на висоту 2 м виконують роботу 2940 дж визначте масу вантажу

якщо ккд площини 60 %

Ответы на вопрос

Отвечает Чепорева Алиса.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 2 м

Aсов = 2 940 Дж

КПД = 60%

_______________

m - ?

Полезная работа:

Aпол = m·g·h

КПД = Aпол·100% / Aсов

КПД = m·g·h·100% / Aсов

m = КПД·Асов / (g·h·100%)

m = 60·2940 / (9,8·2·100) = 90 кг