6. Електрична піч споживає потужність 6 кВт при силі струму 50 А. Визначте напругу в мережі, яка

живить електропіч. (3 бал)

Ответы на вопрос

Отвечает Титова Валерия.

Ответ:

Ответ:

U=120В

Объяснение:

Объяснение:

Дано:

P=6 кВт=6*10³

I= 50А

U--?

P= U*I

U= P/I = 6*10³/50 =120В

Відповідь: U=120В