Електрична піч споживає потужність 10 кВт при силі струму 40 А. Визначте напругу в мережі, яка

живить електропіч. *

Ответы на вопрос

Отвечает Тихомирова Елизавета.

Щоб визначити напругу в мережі, можна скористатися формулою:

$P = VI$,

де $P$ - потужність, $V$ - напруга, $I$ - сила струму.

Підставляючи в формулу відомі значення, отримаємо:

$10\text{ кВт} = V \cdot 40\text{ А}$

Перетворимо кіловати на вати, помноживши на 1000:

$10\text{ кВт} \cdot 1000 = V \cdot 40\text{ А}$

$10000\text{ Вт} = V \cdot 40\text{ А}$

Поділимо обидві частини на 40, щоб визначити напругу:

$V = \dfrac{10000\text{ Вт}}{40\text{ А}} = 250\text{ В}$

Отже, напруга в мережі, яка живить електропіч, дорівнює 250 В.