Потужність двигуна механізму 100 Вт. За який час двигун виконає роботу 720 кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Идиятуллин Камиль.

Ответ:

Дано

N=100 Вт

А=720 000 Дж

t-?

Решение

A=N*t

t=A/N

t=720 000/100=7200 c =2ч

Ответ :t=2 ч

Отвечает Апеков Биржан.

00вт=720000Дж/t сек

t=7200c - це дві години