Решите задачу Електричний паяльник розрахований на напругу 12 В і силу струму 5 А. Яка кількість

теплоти виділиться в паяльнику за 30 хвилин роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Глубинок Настя.

Ответ:

Дано: U=12 B I=5 A t=30*60 c  Q-?   Q=I*U*t=12*5*30*60=108000 Дж=108 кДж