Гравітаційна сила взаємодії, що діє між двома однаковими кулями, дорівнює 0,01 Н. Знайти маси куль,

якщо відстань між їх центрами 1м.

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Закон Всесвітнього тяжіння:

F=G\frac{m1*m2}{r^2}

G = const = 6.67*10^-11 (H*м^2)/кг^2

Подставим значения:

m1=m2

\frac{F}{G}=2m

1.5*10^8=2m

m=75 Мкг или 7.5*10^7 кг