Визначте максимальний опір, який можна отримати з трьох резисторів опорами 2 Ом, 4 Ом, 6 Ом


Ответы на вопрос

Отвечает Плисецкая Майя.

Відповідь:

R1+R2+R3=2+4+6=12 Ом

з'єднати  їх послідовно

Пояснення: