За 2 хв. підйомний кран виконав роботу 240 кДж. Чому дорівнює потужність двигуна? Плииззз

ссррооччнноооо

Ответы на вопрос

Отвечает Попович Маша.

N=A/t=240/2=120Вт.

Відповідь:N=120Вт.