Сила тяжіння що діє на автомобіль 18кН. Яка маса цього автомобіля?


Ответы на вопрос

Отвечает Артемьева Елена.

Ответ:

Объяснение:

F = 18 кН = 18 000 Н

F = m·g

m = F / g = 18 000 / 10 = 1 800 кг