2.Двигун внутрішнього згоряння автомобіля має потужність 36,7 кВт, а його ККД становить 20%. Яку

кількість бензину він споживає за 1 год роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Борец Макс.

Ответ: 14,36кг

Объяснение:

Дано:

W=36,7кВт=36700Вт

η=20%=0,2

q=46000000Дж/кг

t=1ч=3600с

-----------------------

m-?

η=А/Q, где:

А-работа;

Q-теплота сгоревшего топлива.

А=W*t

Q=qm

Отсюда:

m=W*t/(qη)=36700*3600/(46000000*0,2)=14,36кг