Напруга на кінцях провідника 5 В яка сила струму в провіднику якщо за 40 секунд здійснена робота

500Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Инюткина Катерина.

Ответ: 2.5 A

Объяснение:

A = U⋅I⋅t
де A — робота електричного поля, U — напруга на кінцях провідника, I — сила струму в провіднику, t — час.

I = A / (Ut) = 500 / (40 * 5) = 2.5 A