На скільки градусів нагріється кусок міді масою 500 г, якщо йому надати таку ж кількість теплоти,

котра піде на нагрівання води масою 200г від 10°С до 60°С

Ответы на вопрос

Отвечает Яценко Федя.

Ответ:

215°C

Объяснение:

Нагреваем воду:

Q₁ = c₁*m*(t₂ - t₁) = 4200*0,2*(60-10) = 42 000 Дж   (1)

Нагреваем кусок меди:

Q₂ = c₂*m*Δt = 390*0,5*Δt = 195*Δt                      (2)

Приравниваем (2) и (1)

195*Δt = 42 000

Δt = 42 000 / 195 ≈ 215°C