десять паралельно з'єднаних ламп опором 0,5 кОм, кожна з яких розрахована на напругу 120 В,

живляться через реостат від мережі з напругою 220 В. Яка потужність електричного струму в реостаті?

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.
Напряжение на реостате 220-120=100В,
ток 1й лампы 120В/50Ом=2.4А, 10ти ламп 24А, этот же ток через реостат, тогда мощность на реостате 24*100= 2400Вт=2.4кВт