цеглину масою 1 кг рівномірно переміщують горизонтальною поверхнею.Визначити силу тертя, якщо

коефіцієнт тертя між цеглою і поверхнею 0.3.

Ответы на вопрос

Отвечает Хисамутдинов Алан.
Дано:
m = 1 кг
μ = 0,3

F тр = μ·m·g = 0,3·1·10 = 3 Н

Ответ: сила трения 3 ньютона