Рух двох тіл задано рівняннями х1 = 20 + 2t i x2 = -10 + 3t. Визначити координату другого тіла

момент часу, коли B координата першого тіла 80 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Елизавета.

Координата першого тіла може бути знайдена з рівняння \tt x_1 = 20 + 2t. При підстановці \tt x_1=80, ми маємо: \tt 80=20+2t отримаємо \tt t=30.

Тепер, щоб знайти координату другого тіла в цей момент часу, підставимо \tt t=30 у рівняння \tt x_2 = -10 + 3t. Отже, координата другого тіла в цей момент часу дорівнює:

\tt x_2 = -10 + 3\cdot 30=80 м.