- Приймаючи Землю за кулю радіусом 6400 км, визначити її заряд, якщо потенціал електричного поля

коло поверхні Землі становить 100 B.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

V = k * (Q / r)

де V - потенціал електричного поля, k - електрична стала, Q - заряд кулі, r - радіус кулі.

В даному випадку маємо:

V = 100 В,

r = 6400 км = 6400 * 1000 м = 6 400 000 м.

Підставляючи ці значення в формулу, отримуємо:

100 = k * (Q / 6 400 000)