. Яку кількість теплоти потрібно надати, щоб алюмінієвий бруска масою 1 кг нагріти від 30 °C до 600

°C? (Відповідь: 0,5 МДж)​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

= ( 600-30) *1 кг * 880 Дж* = 630*880 = 554 000 Дж = 0,5 мДж

* уд теплоемкость алюминия Дж/кгС