Жаттығу 1.1 5. Айдың екі толық тууының арасындағы уақыт 29,5 тәулікке тең. Бұл қанша сағатты

құрайды?6. Үстелдің ұзындығы 0,8м. Оны деуиметр, сантиметр, миллиметр және километрмен жазыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдулшаева Дана.

Ответ:

5)29,5×24=708сағ

6)0,8м×10=80 дм

0,8м×100=80 см

0,8м : 1000=0,0008км