Людина обходить спортивний майданчик розміром 12×9м за 30с. Визначте шлях і переміщення людини за

15с та 1 хв.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Дима.

Відповідь:

s=(12+9)*2=42м  

шлях за 30с  =42м  

шлях за 15с  42/2=21м

переміщення=√12²+9²=√225=15м

шлях з1хв=60с=42*2=84м

переміщення

Пояснення: