Дано A(-3м;5м) B(2м;-4м)построить вектор перемещенияSx Sy​


Ответы на вопрос

Отвечает Анна Бушмельова.

Объяснение:

Для побудови вектора переміщення Sx і Sy між точками A і B вам потрібно відняти координати початкової точки (A) від координат кінцевої точки (B).

Sx = xB - xA

Sy = yB - yA

З точок A(-3м;5м) і B(2м;-4м):

Sx = 2м - (-3м) = 2м + 3м = 5м

Sy = -4м - 5м = -9м

Отже, вектор переміщення Sx дорівнює 5 м, а вектор переміщення Sy дорівнює -9 м.