4. Вантаж масою 120 кг підняли на висоту 1,6 м за допомогою похилої площини. ККД якої 80%.

Визначте, яку виконано повну механічну роботу. Задача из 7 класса

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Ответ: 2400Дж=2,4кДж

Объяснение:

Дано:

m=120кг

g=10Н/кг

h=1,6м

η=80%=0,8

-------------------

Ав-?

η=Ап/Ав, где:

Ап-полезная работа;

Ав-выполненная работа.

Отсюда:

Ав=Ап/η=mgh/η=120*10*1,6/0,8=2400Дж=2,4кДж