1 задача. За якої температури газу середня кінетична енергія його молекул буде дорівнювати 6,9×10 в

мінус 21 степені Дж? 2 задача. При якому діаметрi пiр у гнотi гас може підніматись у гасовій лампі на висоту 10 см? Поверхневий натяг гасу 24 мН/м. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Голуб Яночка.

Ответ:

1. За законом Клапейрона-Менделєєва, середня кінетична енергія молекул газу пропорційна його температурі в абсолютних одиницях:

E = (3/2)kT

де k - стала Больцмана, T - температура в кельвінах, E - середня кінетична енергія молекул газу.

Отже, з формули можна знайти температуру газу:

T = E * 2 / (3k) = 6.9 × 10^-21 * 2 / (3 * 1.38 × 10^-23) = 338 K

Отже, температура газу дорівнює 338 К (65 °C).

2. Закон Архімеда стверджує, що сила, з якою газ підноситься в гасовій лампі, дорівнює вазі газу, який витікає з підні

Объяснение:

можна найкращу відповідь?