Внаслідок теплопередачі тиск одноатомного ідеального газу збільшився на 0,2 МПа. Яку кількість

теплоти було передано газу, якщо його об’єм дорівнює 2 м 3 і в ході процесу залишається постійним?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

Ответ:

600 000 Дж

Объяснение:

Дано:

Δp=0,2 МПа=200 000 Па

V=2м^3

V-const(не змінюється)

Q-?

Рішення

Оскільки це ізохорний процес то ΔV=0, через це можна сказати, що А=0, то в формулі першого закону термодинаміки:

ΔU=A+Q

ΔU=0+Q

Q=ΔU

Q=3/2*V*Δp

Q=3/2*2*200000=600 000 Дж