На якій висоті потенціальна енергія вантажу масою 700 кг дорівнює 8,4 кДж *


Ответы на вопрос

Отвечает Джумагалиева Райгуль.

Ответ: 8400=700*9,81*h⇒h=8400/(700*9,81)=0,1223 м.

Объяснение: