Точковий заряд створює поле, напруженість якого на відстані 10 см від заряду дорівнює100В/м. Якою

буде напруженість поля в точці, яка віддалена від заряду на відстань 20 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Дарья.

Я ж її вже розв'язувала!

E1=k*q/r1^2; q=E1*r1^2/k

E2=k*q/r2^2; E2=k*E1*r1^2/k*r2^2;

E2=E1*r1^2/r2^2=100*100/400=25 В/м