Обчисліть силу струму в замкнутому колі, якщо джерело струму має електрорушійну силу 10 В, а

внутрішній опір дорівнює 1 Ом. Опір зовнішньої частини кола складає 4 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Аблажевич Дмитрий.

E=10 B   r=1 Ом    R=4 Ом   I=?

===

I=E/(R+r)=10/(4+1)=2 A

===========================