Потужність струму у споживача 10кВт при напрузі 400В. Визначте падіння напруги в підвідних мідних

дротах, якщо їх переріз 26мм2, а відстань від генератора до споживача 500м.

Ответы на вопрос

Отвечает Суржан Артур.

1)

Сила тока в подводящих проводах:

I = P / U = 10 000 / 400 = 25 А

2)

Сопротивление проводов:

R = ρ*L / S = 0,017*10⁻⁶*500 / 26*10⁻⁶ ≈ 0,33 Ом   (ρ - удельное сопротивление меди)

3)

Падение напряжения на проводах:

ΔU = I*R = 25*0,33 ≈ 8 B