Яка швидкисть руху годинникової стрілки якщо її довжина 15 сантиметрів


Ответы на вопрос

Отвечает Приходько Никита.
Дано T=12 часов ( годин)     R=15 см   V- ?

V=L/T=2*π*R/T=6,28*0,15/12=0,0785 м/ч