Вага тіла в повітрі дорівнює 20 000Н, а у воді 16 000H. Який об'єм тіла?


Ответы на вопрос

Отвечает Юськова Альона.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

Р1=20000 Н

Р2=16000 Н

p=1000 кг/м^3

g=10 H/kg

V-?

F=pgV

V=F/(pg)    F=P1-P2=20000-16000=4000 H

V=4000/(1000*10)=0.4 m^3