Визначити напруженість електричного поля, якщо на заряд 4МКл діє сила 0.08Н.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирова Софья.

Ответ:

2 * 10^(-8) Н/Кл

Объяснение:

Напруженість електричного поля (E) можна визначити, використовуючи формулу:

E = F / q,

де:

E - напруженість електричного поля,

F - сила, що діє на заряд,

q - величина заряду.

У даному випадку маємо:

F = 0.08 Н (сила),

q = 4 МКл = 4 * 10^6 Кл (величина заряду).

Підставимо значення в формулу:

E = 0.08 Н / (4 * 10^6 Кл) = 0.02 * 10^(-6) Н/Кл = 2 * 10^(-8) Н/Кл.

Отже, напруженість електричного поля дорівнює 2 * 10^(-8) Н/Кл.