Плаваючий деревʼяний брусок витісняє 0,5 л води. Скільки важить брусок?


Ответы на вопрос

Отвечает Лежепекова Варвара.

Ответ:

Объяснение:

Щоб знайти вагу дерев’яного бруска, нам потрібно розглянути поняття плавучості. Виштовхувальна сила, що діє на об’єкт, занурений у рідину (наприклад, воду), дорівнює вазі рідини, витісненої цим об’єктом. Це відоме як принцип Архімеда.

Враховуючи, що блок витісняє 0,5 літра води, ми можемо перевести цей об’єм в кубічні метри (оскільки 1 літр = 0,001 кубічного метра):

0,5 літра = 0,5 * 0,001 = 0,0005 кубічних метрів

Щільність води становить приблизно 1000 кілограмів на кубічний метр.

Отже, вага води, витісненої блоком, дорівнює:

Вага = Щільність × Об’єм = 1000 кг/м³ × 0,0005 м³ = 0,5 кг

Отже, вага дерев'яного бруска 0,5 кілограма.