Дано сила ампера 3 міліньютони кут альфа 90 градусів, сила струму 0,4 ампера, довжина провідника

довжина провідника 1 см. Знайти магнітну індукцію

Ответы на вопрос

Отвечает Бах Женя.

Ответ:

Для вирішення задачі нам знадобиться формула для розрахунку магнітної індукції, створеної провідником з струмом:

B = μ0 * I / (2 * π * r)

де B - магнітна індукція, μ0 - магнітна постійна (4π * 10^-7), I - сила струму, r - відстань від провідника до точки, в якій ми хочемо знайти магнітну індукцію.

У даному випадку у нас є сила струму I = 0.4 А, довжина провідника l = 1 см = 0.01 м, а кут α = 90 градусів, що означає, що провідник перпендикулярний до точки, в якій ми хочемо знайти магнітну індукцію.

Радіус провідника можна знайти з формули для довжини кола:

l = 2 * π * r

r = l / (2 * π) = 0.01 / (2 * π) = 0.00159 м

Тепер ми можемо підставити всі значення в формулу для магнітної індукції:

B = μ0 * I / (2 * π * r) = 4π * 10^-7 * 0.4 / (2 * π * 0.00159) ≈ 1.59 * 10^-3 Тл

Відповідь: магнітна індукція, створена провідником зі струмом, дорівнює приблизно 1.59 * 10^-3 Тл.

Відміть як Найкраща відповідь будь ласка