Швидкість світла у склі дорівнює 200 000 км/с. Який абсолютний показник заломлення скла


Ответы на вопрос

Отвечает Карницкая Анна.

Дано:

v = 200000 км/с

c = 299 792,458 км/с

n = ?

Решение:

n = c / v = 299 792,458 км/с / 200 000 км/с = 1,5.

Ответ: n = 1,5