Срочно!!!Яка маса цинку виділиться на електроді впродовж години, якщо потужність струму, що

протікає через електролітичну ванну, дорівнює 12 кВтпри напрузі 120 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Левчук Настя.

Ответ: 0,1224кг

Объяснение:

Дано:

t=1ч=3600с

Р=12кВт=12000Вт

U=120В

k=3,4*10⁻⁷кг/Кл

-------------------

m-?

m=kIt, где:

k-электрохимический эквивалент;

I-сила тока;

t-время электролиза.

P=UI

Тогда:

I=P/U

Отсюда:

m=kPt/U=3,4*10⁻⁷*12000*3600/120=0,1224кг