3. Початкова потенціальна енергія тіла, яке перебуває на деякій висоті в стані спокою, дорівнює

400 Дж. Тіло відпускають. Якою будекінетична енергія тіла в момент, коли його потенціальна енергіястановитиме 150 Дж? Опором повітря знехтуйте.СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Буркова Женя.

Ответ: 250Дж

Объяснение:

Дано:

Еп=400Дж

Ек=150Дж

---------------

Еп1-?

Согласно закона сохранения энергии:

Ек+Еп=const

Отсюда:

Еп1=Еп-Ек=400-150=250Дж