На підвісному кріслі-коконі на пружині відпочивала Ганнуся масою 35 кг. На скільки видовжилася

пружина, якщо її жорсткість становить 5000 Н/м? Відповідьподати в сантиметрах. 2 сопособи.

Ответы на вопрос

Отвечает Шишова Дарья.

Відповідь:

1)дано:

к-5000Н/м

m-35кг

Знайти х-видовження пружини.

Розв"язання:

Fпружності =k*x

x=F/k=mg/k =35кг*10Н/кг/5000Н/м=0,07м=7см

Пояснення:

пробач,я тількі один спосіб рішення знаю