Яку вагу має у воді латунна деталь, вага якої в повітрі дорівнює 17Н? Густина води 1000кг/м3,

латуні - 8500 кг/м3

Ответы на вопрос

Отвечает Берген Анатолий.
P0=17 Н
p1=1000 кг/м3
p2=8500 кг/м3

P=?

P=P0-Fарх=P0-p1gV2=P0-P0p1/p2=17 Н-2 Н=15 Н.