яку вагу має у воді латунна деталь вага якої в повітрі дорівнює 17 Н,а об'єм 200 кубічних

сантиметрів​

Ответы на вопрос

Отвечает Подлесный Артем.

Ответ:

150 H

Объяснение:

Деталь має у воді вагу

Fт в=Fт пов-FA=170-20=150H

Fт пов=р латуні*V*g=

8500*2*10^(-3)*10= 170 H

FA=p водиV*g=1000*2*10^(-3)*10=20 H