Допоможіть зробити задачу (одну з двох).Срочно. Визначити значення сили струму,яку споживає

двигун ліфта,якщо рівномірний підйом грузу масою 1 т на 50 м здійснюється ліфтом за 1 хв.Напруга живлення двигуна 380 В ,коефіцієнт корисної дії 70% АБО У школі одночасно горить 40 ламп потужністю 200Вт і 20 ламп потужністю 150Вт Визначити опір кожної лампочки і загальний опір кола , якщо напруга в мережі 220В.

Ответы на вопрос

Отвечает Хлебникова Милана.
2)
Сопротивление R при мощности Р: R=U²/P.
R1=220²/150=323 Ом -лампы 150 Вт
R2=220/200=242Ом 200Вт
Суммарная мощность всех ламп Рсумм=40*200+20*150=11000 Вт
Суммарное сопротивление всей цепи Rсумм=4.4 Ом