Куля гвинтівки пробила дерев'яну балку,товщиною 35 см,при цьому швидкість її зменшилась з 800м/c до

400м/с. Визначить прискорення кулі при русі у балці

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Степан.

Ответ:

Объяснение:

2*a*S=V^2-v0^2   a=(V^2-V0^2)/2*S=(16*10^2-64*10^2)/2*0,35=-68,6*10^2 м/с2