СРОЧНО тягар здійснює на пружині А вeртикальні коливання з частотою 1.5Гц. Якою будe частота

коливаннь ,якщо підвісити два такі самі тягарі до пружини Б,жорсткість якоіі у 5разів біша від жорсткості пруєини А

Ответы на вопрос

Отвечает Чернякова Александра.

V1=√(k/m)/(2*π)
v2=√(5*k/(2*m))=v1*√2.5=1.5*1.58≈2.37 Гц
==============================