Дефект маси ядра Алюмінію 27/13 AI приблизно дорівнює 0,236 а. О. М. Яку мінімальну енергію треба

передати цьому ядру, щоб розділити його на окремі нуклони?

Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Вероника.

Эта энергия равна энергии связи ядра:
Eсв=dm*c^2=0,236*931,5=219,8 МэВ или в Си: 219,8*1,6*10^-13=351,7*10^-13 Дж