При напрузі 1 В сила струму в першому провіднику дорівнює 0,1 А, а у другому 0,01 А. Який з

провідників має більший опір? Розрахуйте опір провідників.​

Ответы на вопрос

Отвечает Флейтман Варвара.

Ответ:

дано:

I1 =0,1A

I2=0.01A

U=1Bт

знайти:

R1=?, R2=?

розв'язування:

I=U/R; R=U/I

1. R1=U/I1

R1=1Вт(поділити)0.1А=0.1 Ом

2. R2=U/I2

R2=1Вт(поділити)0.01А=0.01 Ом

Відповіть: опір R1 є більший ніж опір R2