Із двох міст, відстань між якими 300 км, одночасно назустріч один одному виїхали два автомобілі.

Черезскільки годин вони зустрінуться, якщо швидкість од-ного з них дорівнює 70 км/год, а швидкість іншого —на 10 км/год більша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильметова Инзира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 70+10=80(км/год) - швидкість другого,

2) 70+80=150(км/год) - швидкість зближення,

3) 300÷150=2(год)