Сроооооооооочноооо!!!!!! По провіднику тече електричний струм силою 4 А, впродовж 300 с. Яким

повинен бут опір провідника щоб виділилось 4800 Дж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Бумеров Никита.

Ответ:

0,875 Ом

Объяснение:

I=4 A    t=300 c    Q=4800 Дж    R=?

===

Q=I²*R*t

R=Q/(I²*t)=4200/(4²*300)=0.875 Ом

==========================