Тіло кинули вертикально вниз із початковою швидкістю 10м/с і в момент падіння має швидкість 40 м\с.

З якої виости кинули тіло?

Ответы на вопрос

Отвечает Сиделёв Иван.

Ответ:

  • V=V0-gt ⇒t=  (v-v0)/g ⇒t=4c
  • h=vot+gt²/2  ⇒ =10*4+10*4²/2=120м

Объяснение: