електрична піч для плавлення металу споживає струм 4 А при напрузі 220 В. Скільки теплоти

виділяється в пічі за 1 Хв? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мошуев Артем.

1 хв- 60 с.

Потужність печі:

P = I*U = 4*220 = 880 Вт

Виділиться теплоти:

Q = P*t = 880 * 60 = 52800 Дж .