На якій глибині тиск у мастилі становить 9 кПа? (густина мастила 900кг/м3)


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Артём.

Ответ:

h=p/pg

9кПа = 9000Па

h=9000/900×9,8=(приблизно) 1

Відповідь: h=1м