До тіла прикладені дві сили, модулі яких дорівнюють 13 Н і 17 Н. Сили діють уздовж горизонтальної

прямої в один бік. Чому дорівнює їх рівнодійна?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Артём.

Ответ:

30 Н

Объяснение:

Якщо сили діють в одну сторону, то їх рівнодійна визначається так: R=F1+F2=13+17=30 Н